Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/426.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/426.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Na imprezę tylko w koronce 2018

Koronkowe sukienki na imprezę

Sobota wieczór, a Ty jak co tydzień stoisz przed szafą i próbujesz rozwiązać ten sam problem, który zamyka się w jednym pytaniu: co na siebie włożyć? Może dżinsy? Nie. Którąś z eleganckich bluzek? Też odpada. Więc co? A może by tak zdecydować się na coś bardziej seksownego? Tradycyjna mała czarna? Seksapilem raczej nie kipi. Sprawdza się idealnie, kiedy trzeba iść na imieniny do cioci, ale nie jest wymarzonym strojem na imprezę ze znajomymi. Więc w takim razie co? Odpowiedź jest jedna. W tej sytuacji chodzi oczywiście o sukienkę wykonaną z koronki.

Jak wybrać odpowiednią kreację, którą założymy gdy przyjdzie czas wybierania się na imprezę? Pierwszym krokiem jest zdecydowanie w jakiej długości najlepiej się czujemy. Z pewnością będzie ona uzależniona od rodzaju imprezy, na którą zamierzamy pójść. Inną bowiem sukienkę założymy na kameralne spotkanie w gronie znajomych, a zupełnie odmienną gdy wybieramy się na przykład na dyskotekę, oczywiście, żeby potańczyć. Nie ulega jednak wątpliwości, że suknie o długości maksi nie będą zbyt dobrym wyborem. Dlaczego? Z prostego powodu: nie zapewnią nam one swobody, jakiej z pewnością potrzebujemy na imprezie. Dlatego właśnie są zarezerwowane na bardziej wytworne wyjścia.

Jak już wspomniałam sukienka na imprezę musi przede wszystkim zapewniać nam komfort podczas zabawy. Koronkowe kreacje są wprost wymarzone ku temu. Dopasowują się idealnie do naszego ciała, dzięki czemu czujemy się w nich jak w drugiej skórze. Nie jest jednak powiedziane, że muszą być wykonane w całości z tego materiału. Mogą to być jedynie sukienki z dodatkiem koronki.

W kwestii koloru odpowiedniej sukienki panuje całkowita dowolność. W tym przypadku nie trzeba się ograniczać do subtelnych kolorów, jak w przypadku na przykład uroczystego przyjęcia. Na imprezie wręcz im bardziej wyrazisty kolor tym lepiej. Nie zapominajmy jednak, że na męską wyobraźnię najbardziej działają czarna oraz czerwona koronka.

O czym jeszcze trzeba pamiętać przy wyborze sukienki? Chyba tylko o tym, żeby nie zastanawiać się zbyt długo stojąc przy sklepowej półce. Jeśli coś nam się spodoba nie szukajmy dalej tylko kupujmy, żeby nikt inny nie wykupił naszej wymarzonej, seksownej, koronkowej sukienki. A potem pozostaje już tylko założenie naszej kreacji i doskonała zabawa. Więc bawmy się!